Aktualności

Mistrzostwa Branży Spożywczej w piłce nożnej - luty 2017

W dniach 17-19 lutego 2017r. w Bydgoszczy odbyły się XI Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej – Bydgoszcz 2017. Brodnickie Zakłady Żelatyny zdobyły w tym turnieju I miejsce pokonując w finale drużynę z Kerry Oleśnica. Poniżej link do fotorelacji z turnieju.

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Mistrzostwa Branży Spożywczej w piłce nożnej - luty 2015

W dniach 14-15 lutego 2015r. w Jarocinie odbyły się IX Mistrzostwa Polski Branży Spożywczej w halowej piłce nożnej. Po dwudniowej, zaciętej rywalizacji tytuł Mistrza Polski wywalczyła drużyna Kerry Oleœnica, która w finale pokonała Animex Ełk, trzecie miejsce zajął zespół Brodnickich Zakładów Żelatyny, pokonując Sadowników Grójec.

CZYTAJ WIĘCEJ ...

Najwyższa Jakość Quality International 2013

 Naszej firma został przyznany tytuł Laureata oraz Brązowe Godło w kategorii QI PRODUCT- produkt najwyższej jakości dla produkowanej przez nasz zakład żelatyny spożywczej i farmaceutycznej.

Najwyższa Jakość Quality International 2013 to ogólnopolski program konkursowy, realizowany pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

CZYTAJ WIĘCEJ ...