Aktualne oferty pracy

Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o. poszukują do pracy:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:

    • zaangażowania i chęci do pracy
    • komunikatywności
    • gotowości do pracy w trybie trzyzmianowym
    • mile widziana książeczka sanepidowska

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

ELEKTRYK

Wymagania:

    • Doświadczenie i wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
    • Umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się urządzeniami pomiarowymi do badania stanu instalacji elektrycznych

Obowiązki:

    • Zapewnienie ciągłości produkcji – zapobieganie awariom lub postojom urządzeń i linii produkcyjnych
    • Przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn, urządzeń i sieci elektrycznych
    • Prace eksploatacyjne na urządzeniach elektroenergetycznych
    • Prace kontrolno-pomiarowe urządzeń i instalacji budynkowych oraz sprzętu elektrycznego w zakładzie
    • Dbałość o stan instalacji elektrycznej, pneumatycznej oraz ogólny stan urządzeń podczas montażu, przeglądów, modyfikacji i relokacji maszyn

Oferujemy:

    • Gotowości do pracy w trybie dwuzmianowym
    • Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.
    • Dostępność szkoleń i kursów finansowanych przez pracodawcę.

Złóż aplikację

kadry@zelatyna.pl